Aktualności

Rekrutacja do projektu „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” do 27 V 2024

13.05.2024 Oferty

W odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez Ministra Nauki ogłaszamy rekrutację do projektu „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” finansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027.

Celem projektu jest wsparcie studentek i studentów w rozwoju ich kompetencji i umiejętności, aktywności naukowej, innowacyjności, kreatywności, poprzez umożliwienie im uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach, konferencjach.

Do udziału w konkursie zapraszamy studentki i studentów w I lub II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, którzy:

• posiadają w swoim dorobku nagrody, wyróżnienia naukowe, publikacje naukowe lub doświadczenie w projektach badawczych lub mają w swoim dorobku inne osiągnięcia sportowe, artystyczne lub w zakresie działalności społecznej,
  • chcą rozwijać swoją karierę naukową przez udział w wybranych przez siebie i zgodnych z kierunkiem kształcenia oraz zainteresowaniach naukowych międzynarodowych konferencjach, konkursach oraz zawodach naukowych,
  • posiadają znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (poświadczoną w szczególności oświadczeniem lektora o poziomie znajomości języka obcego przez studenta/studentkę lub certyfikatem potwierdzającym znajomość języka obcego).

Najważniejsze warunki konkursu

• kwota finansowania projektu realizowanego przez 1 studentkę/studenta – max. 80 000 zł,
  • kwota finansowania projektu realizowanego przez grupę studentów – max. 500 000 zł,
  • zaplanowane w projekcie działania muszą być zrealizowane i rozliczone do 31.12.2025 r.
  • ubiegając się i realizując działania projektowe należy posiadać status studenta/studentki Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Jak ubiegać się o udział w konkursie?

• Do 27.05.2024 r. do godz. 15:00 należy przesłać swoje CV (wg załączonego wzoru) oraz max. jednostronicowy opis swoich doświadczeń naukowych, badawczych, sportowych, społecznych wraz z wykazem i uzasadnieniem planowanych w projekcie działań tj. wyjazdów na międzynarodowe konferencje, zawody, konkursy.
  • Zgłoszenia należy przesyłać na adres malinska-lagudza@upjp2.edu.pl, tytuł korespondencji „zgłoszenie – konkurs ministerialny”. Zgłoszenia przesłane po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.
  • Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie będzie ogłoszona w dniu 10.06.2024 r.

Szczegółowe informacje o konkursie są dostępne na stronie ministerstwa

Wszelkie pytania dotyczące udziału w konkursie można również zadawać mailowo na adres anna.malinska-lagudza@upjp2.edu.pl.

Załącznik 3 Wzór CV 551.53KB [ .docx ]

fundusze_europejskie.jpg