Pielgrzymka wspólnoty akademickiej UPJPII do Kalwarii Zebrzydowskiej 30 IX 2024. Zapisy do 27 IX 2024

24.09.2024 Komunikaty

kalwaria_zebrzydowska-wiki-1280.jpg
fot. Ludwig Schneider (Wikipedia)

Czcigodni Księża
Wielebne Siostry,
Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do udziału w pielgrzymce wspólnoty akademickiej, która corocznie poprzedza inaugurację nowego roku akademickiego. Pielgrzymować będziemy tradycyjnie do Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Spotkajmy się 30 września br. w sanktuarium i na kalwaryjskich dróżkach, by wspólnie pomodlić się o dobre owoce roku akademickiego 2024/2025.

Bardzo liczę na obecność Pracowników, Studentów i Doktorantów, Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, byśmy zjednoczeni we wspólnej modlitwie i nią wzmocnieni mogli z Bożym błogosławieństwem wkroczyć w kolejny nowy rok akademicki i jego wyzwania.

ks. prof. dr hab. Robert Tyrała
rektor

Program pielgrzymki

Powitanie pielgrzymów, rektor UPJPII

Konferencja naukowa „Pielgrzymowanie biblijne – wymóg (Prawa) oraz pragnienie (człowieka)”
ks. dr hab. Roman MAZUR SDB, WT UPJPII
11:00 Msza św. koncelebrowana,
homilia ks. dr Konrad DYRDA, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu
12:00 Poczęstunek dla pielgrzymów
13:30 Droga Krzyżowa

Zapisy do 27 września 2024, do godz. 12:00
e-mail krzysztof.mleczko@upjp2.edu.pl

Wyjazd z Krakowa o godz. 9:00 autokarem z parkingu Kiss&Ride, ul. J. Dietla 7.