Akcja przedświąteczna - kupony na obiady

"Radosnego dawcę miłuje Bóg!” (2 Kor 9, 7)

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym jeszcze chętniej dzielimy się życzliwością i dobrem. Z tego względu Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zachęca do wzięcia udziału w wyjątkowej przedświątecznej akcji.

Przyjdź do bufetu przy ul. Bernardyńskiej 3 w Krakowie prowadzonego przez Spółdzielnię Socjalną Równość, kup kupon na dowolną ilość obiadów (pełen obiad w promocyjnej cenie 12 zł) i… zostaw go dla osoby, która będzie potrzebować ciepłego posiłku.

Ten miły gest może rozjaśnić czyjeś dni jeszcze długo po tym, jak rozbierzemy choinki.

Radosnych świąt Bożego Narodzenia życzy Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie!

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie jest laureatem konkursu Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2014 w kategorii przedsiębiorstwo wspierające rozwój ekonomii społecznej w Małopolsce.

Spółdzielnia Socjalna Równość działająca w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie jest podmiotem ekonomii społecznej utworzonym w 2014 roku przez osoby niepełnosprawne i bezrobotne, prowadzi działalność gastronomiczną i cateringową.