Promocje akademickie 11 I 2013

Zaproszenie na promocje akademickie

W piątek 11 stycznia br.o godz. 9.30 Jego Eminencja Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz, Wielki Kanclerz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie odprawi w Katedrze na Wawelu Mszę św. dziękczynną z okazji 616. rocznicy powołania Wydziału Teologicznego na Akademii Krakowskiej. Po Eucharystii odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów doktorskich, doktora habilitowanego oraz dyplomów profesorskich.

Serdecznie zapraszam Profesorów, Pracowników Administracji i Biblioteki oraz Studentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie do wspólnej modlitwy oraz udziału w uroczystości i ogłaszam w tym dniu godziny rektorskie od 9.00 do 13.00 dla wykładowców, studentów i pracowników udających się na uroczystość. Samodzielnych pracowników naukowych proszę o przybycie w togach.

ks. dr hab. Władysław Zuziak, prof. UPJPII
rektor