Zaproszenie na adorację kapłańską 18 I 2013

ZAPROSZENIE NA ADORACJĘ KAPŁAŃSKĄ

W imieniu Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza, Metropolity Krakowskiego, nawiązując do błogosławionej tradycji Kościoła krakowskiego serdecznie zapraszam całą Wspólnotę Kapłańską Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na kapłańską adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Domu Arcybiskupów Krakowskich:

w piątek, 18 stycznia 2013 r. o godz. 20.00.

W tej wieczernikowej wspólnocie przy Jezusie, Jedynym i Najwyższym Kapłanie, chcemy umacniać nasze powołanie i wybór, by jeszcze lepiej służyć Ludowi Bożemu. Adorując Jezusa Eucharystycznego pragniemy także duchowo wspierać dzieło Peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego, podejmowane w Roku Wiary zadania Nowej Ewangelizacji, a także błagać o dar licznych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności
ks. dr Czesław Sandecki
dyr. Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego

PS - Ze swej strony bardzo serdecznie zapraszam do licznego udziału w adoracji.

ks. dr hab. Władysław Zuziak, prof. UPJPII
rektor

Przyjeżdżając na adorację samochodem, można zaparkować na dziedzińcu Kurii.