Tłumacznie pochodzi z translate.google.com.
Oficjalna wersja angielska portalu w przygotowaniu.

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A
ACCESS UPJP2

Biblioteka UPJPII

Patronaty naukowe

Wirtualny spacer

Struktura biblioteki

Biblioteka Główna UPJPII
30-348 Kraków, ul. Bobrzyńskiego 10
tel. 12 421 84 40, 12 423 50 05; faks 12 423 50 41

e-mail: biblioteka@upjp2.edu.pl

Dyrektor

mgr Magdalena Nagięć

magdalena.nagiec@upjp2.edu.pl

w. 215

Sekretariat

mgr Marta Wójtowicz-Kowalska

marta.wojtowicz_kowalska@upjp2.edu.pl

w. 212

Bibliotekarz systemowy

mgr Danuta Rebech

danuta.rebech@upjp2.edu.pl

w. 312

Biblioteka UPJPII - Dział Udostępniania i Informacji Naukowej
tel. 12 421 84 40 wew. 201 (Rejestracja) lub 205 (Wypożyczalnia)
e-mail: wypozyczalnia@upjp2.edu.pl

Kierownik

mgr Władysława Wędzicha

 wladyslawa.wedzicha@upjp2.edu.pl

w. 209

 

mgr Anna Nowak

anna.nowak@upjp2.edu.pl

w. 208

 

mgr Aleksandra Zoń-Górecka

aleksandra.zon_gorecka@upjp2.edu.pl

w. 210

  mgr Magdalena Olszewska

magdalena.olszewska@upjp2.edu.pl

w. 205

 

Stanisława Kościelny

stanislawa.koscielny@upjp2.edu.pl

w. 208

 

Iwona Okońska

iwona.okonska@upjp2.edu.pl

w. 208

Dział Opracowania Wydawnictw Zwartych
tel. 12 421 84 40

p.o. Kierownik

mgr Agnieszka Dec

agnieszka.dec@upjp2.edu.pl

w. 315

 

mgr Dorota Chomko

dorota.chomko@upjp2.edu.pl

w. 315

Promocja Biblioteki / współpracownik Biura Promocji

mgr Maciej Gradowski

maciej.gradowski@upjp2.edu.pl

w. 313

 

mgr Marta Grzeszczuk

marta.grzeszczuk@upjp2.edu.pl

w. 315

 

mgr Marek Hyla

marek.hyla@upjp2.edu.pl

w. 313

 

mgr Marta Piechnik-Dubis

marta.piechnik_dubis@upjp2.edu.pl w. 312

 

mgr Monika Połowianiuk

monika.polowianiuk@upjp2.edu.pl

w. 312

 

mgr Joanna Siuda

joanna.siuda@upjp2.edu.pl

w. 313

Wymiana międzybiblioteczna

mgr Beata Wieczorek

beata.wieczorek@upjp2.edu.pl

w. 312

 

mgr Mirosława Zielińska

miroslawa.zielinska@upjp2.edu.pl

w. 315

Biblioteka UPJPII - Dział Gromadzenia Wydawnictw Zwartych
tel. 12 421 84 40

 

dr Renata Dulian

renata.dulian@upjp2.edu.pl

w. 218

 

mgr Marta Wójtowicz-Kowalska

marta.wojtowicz_kowalska@upjp2.edu.pl

w. 212

Biblioteka UPJPII - Dział Wydawnictw Ciągłych
tel. 12 421 84 40
e-mail: czasopisma@upjp2.edu.pl

Kierownik

mgr Danuta Gurdak

danuta.gurdak@upjp2.edu.pl

w. 314

 

mgr Stanisław Chudzio

stanislaw.chudzio@upjp2.edu.pl

w. 314

 

mgr Agnieszka Nowicka

agnieszka.nowicka@upjp2.edu.pl

w. 314

 

mgr Marta Obrok

marta.obrok@upjp2.edu.pl

w. 210

Gromadzenie czasopism

mgr Wojciech Skorupski

wojciech.skorupski@upjp2.edu.pl

w. 217

Biblioteka UPJPII - Dział Biblioteka Cyfrowa UPJPII
tel. 12 421 84 40

 

mgr Bogusława Lizoń-Kopka

boguslawa.lizon_kopka@upjp2.edu.pl

w. 307

 

mgr Aleksandra Ziarno-Adamus

aleksandra.ziarno@upjp2.edu.pl

w. 307

Biblioteka UPJPII - Dział Komputeryzacji i Automatyzacji
tel. 12 421 84 40

 

mgr inż. Dorota Górska

dorota.gorska@upjp2.edu.pl

w. 316

 

mgr Piotr Kowalski

piotr.kowalski@upjp2.edu.pl

w. 311

Biblioteka UPJPII - Introligatornia
tel. 12 421 84 40

 

Jan Kęsek

jan.kesek@upjp2.edu.pl

w. 120

Biblioteka UPJPII - Obsługa Techniczna Budynku
tel. 12 421 84 40

 

mgr inż. Krzysztof Błażejewski

krzysztof.blazejewski@upjp2.edu.pl

w. 214

Biblioteka Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego UPJPII
31-004 Kraków, ul. Franciszkańska 1
tel. 12 422 57 85
e-mail: biblhistk@upjp2.edu.pl

 

mgr Izabela Furtak

izabela.furtak@upjp2.edu.pl

w. 723

 

mgr Małgorzata Szewczyk

malgorzata.szewczyk@upjp2.edu.pl

w. 723

Biblioteka Instytutu Liturgicznego UPJPII
31-014 Kraków, ul. Sławkowska 24
tel. 12 421 75 25
e-mail: biblinstlit@upjp2.edu.pl

 

s. mgr Barbara Bonar

barbara.bonar@upjp2.edu.pl

Biblioteka Instytutu Historii Sztuki i Kultury
-
ul. Pijarska 7

Biblioteka Katedry Patrologii i Historii Dogmatu
- ul. Kanonicza 20