Dni Kariery Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II 2019

GRA O KARIERĘ – BIURA KARIER DLA CIEBIE

10 kwietnia 10:00-14:00

Targi Kariery

Stoiska konsultacyjne firm i instytucji rynku pracy.

(między innymi: Małopolski Urząd Wojewódzki, Fundacja Sustinae, WilsonHCG, StudentCoach, CVpoint, doradztwo zawodowe, Wojewódzki Urząd Pracy, Grodzki Urząd Pracy, oferty pracy, stażu, wolontariat, Erasmus, Zakład Ubezpieczeń Społecznych )

Lokalizacja : Franciszkańska 1, przestrzeń „Inkubatorów” – piętro II

Warsztaty:

9 kwietnia, 15:00 - 16:30

“Speak to Succeed - Public Speaking and Building Professional Relationships” – warsztaty,  sala 211b, Budynek UPJP2 ul. Franciszkańska 1, piętro II

Warsztaty  z publicznego przemawiania i budowania profesjonalnych relacji.  Warto rozwijać  i udoskonalać  umiejętności komunikowania się oraz prezentacji, które na pewno przydadzą w przyszłej pracy.

10 kwietnia, 15:00 - 16:30

„Your Professional Online Presence” - warsztaty, sala 211d, Budynek UPJP2 ul. Franciszkańska 1, piętro II

Podczas poszukiwania pracy ważna jest obecność w Internecie. Profile zawodowe online mogą ułatwić i przyspieszyć znalezienie pracy.

11 kwietnia, 11:30-13:00

„Warsztat medialny nie tylko  dla dziennikarzy” – warsztaty medialne w radio Bonus i JP2TV, Centrum medialne UPJP2,ul. Franciszkańska 1, piętro I

Warsztaty omawiają potrzeby i umiejętności medialne z uwzględnieniem nowych mediów. Zaprezentowana zostanie  infrastruktura Akademickiego Centrum Medialnego między innymi Radia BONUS oraz  Telewizji JP2TV, która jest jedyną w Polsce internetową telewizją uniwersytecką produkującą programy dla ogólnopolskich stacji telewizyjnych

12 kwietnia, 10:00-12:00

„Jak pokonać stres” – warsztaty, sala 211b, Budynek UPJP2 ul. Franciszkańska 1, piętro II

Stres jest naturalną reakcją organizmu oraz nieodłącznym elementem naszego życia. Udział w warsztatach pomoże skutecznie zmienić sposoby reagowania w sytuacjach stresowych oraz zwiększyć kontrolę nad własnymi emocjami.

12 kwietnia, 9:45-11:15, 11:30-13:00

„Sztuka pisania CV” - warsztaty, sala 122, Budynek UPJP2 ul. Franciszkańska 1, piętro II

Stworzenie atrakcyjnego i poprawnego CV stanowi jeden z najważniejszych etapów ubiegania się o satysfakcjonującą pracę. Curriculum Vitae jest naszą wizytówką, warto zadbać, aby przygotować je profesjonalnie.

Na wszystkie warsztaty trzeba się zapisać: biurokarier@upjp2.edu.pl, liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy :-)