Duszpasterstwo Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
"PATMOS"

Chwałą Boga jest człowiek żyjący,
a życiem człowieka jest oglądanie Boga.”

– św. Ireneusz z Lyonu

DA PATMOS zaprasza na Msze Święte Akademickie oraz inne wydarzenia organizowane przez studentów i wykładowców naszej uczelni. Studenci mogą w naszym duszpasterstwie skorzystać z regularnych dyżurów spowiedzi, z możliwości rozmowy podczas dyżurów duszpasterskich oraz z różnych propozycji formacji, która odbywa się w ramach poszczególnych grup DA.

Centralnym wydarzeniem w DA Patmos jest niedzielna MSZA ŚWIĘTA AKADEMICKA o godz. 19.00 w kościele św. Marka Ewangelisty (ul. Św. Marka 10) poprzedzona adoracją Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi od godz. 18.00. Po Mszy Św. jest możliwość spotkania przy herbacie, które jest otwarte dla wszystkich studentów.
Spotkania formacyjne poszczególnych grup oraz wspóne spotkania formacyjno-integracyjne odbywają się w ciągu tygodnia.
Aktualne informacje o wydarzeniach w Duszpasterstwie można znaleźć na stronie w "Aktualnościach" oraz od październkia do czerwca na facebooku DA Patmos.

Duszpasterz DA PATMOS:
ksKrzysztof Porosło (krzysztof.poroslo@upjp2.edu.pl)

Moderatorka DA Patmos
s.Tereza Huspekova (tereza.huspekova@upjp2.edu.pl, tel. 605 228 802)

Grupy działające w ramach lub w łączności z DA PATMOS:

Różaniec akademicki (Grupa „wirtualna” otwarta dla wszystkich)