Tłumacznie pochodzi z translate.google.com.
Oficjalna wersja angielska portalu w przygotowaniu.

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A
ACCESS UPJP2

Patronaty naukowe

Wirtualny spacer

Uczelnia w mediach

O dziale

Adres:
31-069 Kraków, ul. Beranrdyńska 3, pok. 006
tel. 12 421 68 48 wew. 500, mob. 534 47 47 42, 516 263 600

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czcigodni Księża
Wielebne Siostry
Szanowni Państwo

Mając na celu usystematyzowanie i usprawnienie komunikacji z pracownikami Działu Uczelnianej Sieci Komputerowej Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie wprowadza system zleceń.

Od dnia dzisiejszego system ten będzie stanowił centralny i jedyny punkt obsługi zleceń, a wszystkie sprawy dotyczące realizacji zadań stawianych przed informatykami będą realizowane wyłącznie za jego pośrednictwem. W związku z tym uprzejmie proszę o powstrzymanie się od przekazywania zleceń i zadań dotychczasowymi metodami (telefonicznie czy osobiście) oraz rozpoczęcie przekazywania zleceń i zadań poprzez nowy system.

Aby złożyć zlecenie, wystarczy wysłać e-mail na adres ticket@upjp2.edu.pl. System automatycznie nada mu numer i poinformuje zainteresowane osoby o pojawieniu się nowego zadania. Zleceniodawca zostanie jednocześnie poinformowany automatycznym e-mailem zwrotnym o fakcie przyjęcia zgłoszenia.
W ten sposób uzyskujemy pewność, że żadna ze spraw nie pozostanie zapomniana lub nierozwiązana, ponieważ zadaniem pracowników Działu Uczelnianej Sieci Komputerowej będzie przede wszystkim realizacja tych zleceń, które trafiać do nich będą za pośrednictwem nowego systemu.

Mam nadzieję, że system usprawni pracę na naszej uczelni.

ks. Andrzej Lichosyt
kanclerz