Tłumacznie pochodzi z translate.google.com.
Oficjalna wersja angielska portalu w przygotowaniu.

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A
ACCESS UPJP2

Kierunek

Podyplomowe Studia z Morskiej Turystyki Religijnej (zlikwidowane z dn. 21.05.2018 r.) (2017/18)

prowadzony przez Wydział Teologiczny
Ogólna charakterystyka
Strona www: turystyka.upjp2.edu.pl

Osoby po studiach turystycznych dysponujące umiejętnościami i doświadczeniem w pilotażowej obsłudze grup turystycznych a pasjonujące się podróżami morskimi współczesnymi statkami pasażerskimi, turystyką drogą morską, tematyką marynistyczną, pragnące dokształcić się w tym zakresie i zdobyć nowe umiejętności oraz doświadczenie w obsłudze morskich rejsów wycieczkowych.
Wszystkich, którzy chcą profesjonalnie pomagać innym spędzić na morzu wakacje z Bogiem także kapłanów pragnących nabyć umiejętności do duszpasterskiej posługi wobec Ludzi Morza na statkach pasażerskich podczas morskich rejsów wycieczkowych.
Studia, w ramach praktyk, dają możliwość udziału w rejsie - study tour - po Morzu Śródziemnym lub Fiordach Norweskich luksusowym statkiem pasażerskim, wizyty szkoleniowej na pokładzie statku pasażerskiego w Porcie Morskim w Gdyni, wizyty szkoleniowej w Porcie Lotniczym.
Studia przygotowują przyszłych animatorów, pilotów a także duszpasterzy grup turystycznych na rejsach morskich - pragnących odbyć wakacje na morzu.
Dane teleadresowe

Sekretariat Wydziału Teologicznego

ul. Kanonicza 9, pok. 305
31-002, Kraków
Telefon:
12 370 86 12
Email:
turystyka@upjp2.edu.pl
Godziny przyjęć stron:
poniedziałek: 10.00-15.00
środa: 10.00-13.00
czwartek: 10.00-15.00
piątek: 10.00-13.00
Efekty kształcenia
    Programy studiów dla naboru
      Plany zajęć
      Plany zajęć są dostępne na stronie Wirtualnego Dziekanatu (wd.upjp2.edu.pl), są one publikowane na dwa tygodnie przed rozpoczęciem semestru.