Akademia Kulinarna w Krakowie - zajęcia z najwybitniejszymi znawcami sztuki kulinarnej

AKADEMIA KULINARNA W KRAKOWIE

15 weekendów i dyplom akademicki z podpisami najwybitniejszych znawców smaku

Akademia Kulinarna w Krakowie to połączenie wiedzy i doświadczenia. Wiedzy, która pozwoli Ci odkryć bogactwo tradycji i kultury kulinarnej. Doświadczenia jedzenia jako doznania zmysłowego, intelektualnego, estetycznego, twórczego. W poszanowaniu tradycji, lokalności i ekologii.
Stań się świadomym i wolnym w swoich wyborach twórcą/odbiorcą sztuki kulinarnej. Akademia Kulinarna w Krakowie - poza szeroką wiedzą przekazaną przez znakomitych wykładowców i praktyków – wyposaży Cię w umiejętności, dzięki którym w pełni rozwiniesz swoją kulinarną pasję.
Akademia Kulinarna w Krakowie to wreszcie przestrzeń wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych relacji dzięki wspólnie dzielonej pasji. Miejsce oderwania od codziennej rutyny i zanurzenia w innym, pełnym smaków i zapachów świecie. Zostań członkiem tworzonej przez nas kulinarnej społeczności.
Otwórz się na nowe doświadczenia:
dotykaj, kosztuj, degustuj, smakuj, chłoń wiedzę...
rozmiłuj się w sztuce kulinarnej.

Idea

Akademia Kulinarna w Krakowie to połączenie wiedzy i doświadczenia. Wiedzy, która pozwoli Ci odkryć bogactwo tradycji i kultury jedzenia. Doświadczenia jedzenia jako doznania zmysłowego, intelektualnego, estetycznego, twórczego. W poszanowaniu tradycji, lokalności i ekologii. Przeciwstaw się wraz z nami wszechobecnemu konsumpcjonizmowi, stając się świadomym i wolnym w swoich wyborach twórcą/odbiorcą sztuki kulinarnej. Akademia Kulinarna w Krakowie – poza szeroką wiedzą przekazaną przez znakomitych wykładowców i praktyków – wyposaży Cię w umiejętności, dzięki którym w pełni rozwiniesz swoją kulinarną pasję.

Akademia Kulinarna w Krakowie to wreszcie przestrzeń wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych relacji dzięki wspólnie dzielonej pasji. Miejsce oderwania od codziennej rutyny i zanurzenia w innym, pełnym smaków i zapachów świecie. Zostań członkiem tworzonej przez nas kulinarnej społeczności. Otwórz się na nowe doświadczenia: dotykaj, kosztuj, degustuj, smakuj, chłoń wiedzę... rozmiłuj się w sztuce kulinarnej.

* Nad poziomem merytorycznym kursu czuwa Rada Programowa, powołana spośród najwybitniejszych zagranicznych i polskich badaczy tradycji kulinarnej oraz założycieli Akademii Kulinarnej w Krakowie.

W sercu Krakowa. Na Kanoniczej – najstarszej ulicy w Polsce.
W wielu miejscach, w Krakowie i poza nim, gdzie rozsmakujesz się w prawdziwym jedzeniu.

Zabiorą Cię do nich najlepsi wykładowcy i współpracownicy Akademii Kulinarnej w Krakowie.

Akademia Kulinarna w Krakowie
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie