Atrakcyjne propozycje pracy na UPJPII w związku z realizacją projektu "Sakralne Dziedzictwo Małopolski"

Rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ogłasza konkurs dla osób pragnących podjąć pracę przy realizacji projektu Sakralne Dziedzictwo Małopolski. Poszukiwani są pracownicy etatowi, a także na umowy cywilnoprawne oraz wolontariusze.

Projekt Sakralne Dziedzictwo Małopolski jest finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Zadania 2.1.2. Cyfrowe zasoby regionalne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020. Koszt całego zadania szacowany jest na prawie 4,7 mln zł. Dotacja z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014 – 2020 to blisko 4 mln zł. To jeden z ważniejszych projektów ostatniego czasu, podejmujący działania, by zinwentaryzować, zdigitalizować, a tym samym chronić sakralne dziedzictwo regionu. Portal ma być gotowy w październiku 2019 roku.

Projekt zakłada możliwość zatrudnienia na pół etatu, dodatkową pracę nad dziełami sztuki i współpracę rozwijającą umiejętności posługiwania się narzędziami humanistyki cyfrowej dla studentów i doktoratów.

Szczegóły: