"Bitwa o miłość" – spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa 20 II 2019

20 lutego odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. W styczniu naszym gościem będzie Janusz Wardak. Podejmie ważny temat: "Bitwa o Miłość"
Bądźcie z nami 20 lutego na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: Janusz Wardak
szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci. Przez wiele lat pracował na różnych stanowiskach w branży informatycznej i szkoleniowej, do 2017 r. był wicedyrektorem szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia Sternik. Stały gość audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa, inicjator kampanii „Mniej ekranu, więcej rodziny”. Jest doradcą rodzinnym i konsultantem edukacyjnym. Współzałożyciel i moderator Akademii Familijnej w Polsce, autora wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, relacjom małżeńskim i życiu rodzinnemu.

Środa 20 lutego 2019

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie,
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Bitwa o Miłość to bitwa rozgrywana w każdym z nas. Nie bitwa na emocje, gdyż Miłość jest dojrzałą decyzją. Decyzją porzucenia własnego egoizmu, zaś zwrócenia się ku drugiej osobie, jej potrzebom i dobru. W spotkaniu poprowadzi nas Janusz Wardak. Zapraszamy!

Zapraszamy!

Ulotka - zaproszenie do wydrukowania.

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - Zapraszamy online.

Transmisja Online - w czasie trwania spotkania: 20 lutego 2019 od około 19:20 do około 21.
Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

LINK DO TRANSMISJI

Transmisja na YOUTUBE:  https://youtu.be/dzXYlkPrGU8