Certyfikat tutoringowy Collegium Wratislaviense dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

CERTYFIKAT TUTORINGOWY COLLEGIUM WRATISLAVIENSE DLA UNIWERSYTETU PAPIESKIEGO JANA PAWŁA II W KRAKOWIE

W ramach projektu „Skonsolidowany Plan Rozwoju UPJPII” w semestrze letnim roku akademickiego 2018/19 dziesięciu pracowników naukowo-dydaktycznych z Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego ukończyło – prowadzony przez specjalistów z Collegium Wratislaviense – kurs Tutora akademickiego I stopnia. Tym samym nabyli oni uprawnienia do prowadzenia zajęć tutoringowych, zaś Uniwersytet wszedł do grona instytucji naukowo-edukacyjnych, w których wdrażany jest system nauczania z wykorzystaniem tej metody. Certyfikat dla UPJPII w imieniu władz uczelni odebrała dr Joanna Małocha podczas uroczystości towarzyszącej VI Ogólnopolskiemu Kongresowi Tutoringu, który odbywał się we Wrocławiu w dniach 30.05-01.06.2019 r.