Druga edycja Kler Garden - krakowscy klerycy zapraszają na piknik! 17 VI 2018

W najbliższą niedzielę, 17 czerwca 2018 r. od godz. 12:00 po raz kolejny otwarte będą ogrody seminaryjne. O godz. 16:00 będzie też możliwość uczestniczenia w Mszy św. w kaplicy seminaryjnej.

Gdy miesiąc temu zapraszaliśmy na piknik przy seminarium, nie wiedzieliśmy czego się spodziewać i jaki będzie odzew. Zainteresowanie było jednak bardzo duże, a reakcje tak pozytywne, że nasz zapał mógł tylko wzrosnąć.

Dlatego po raz kolejny zapraszamy już w najbliższą niedzielę, 17 czerwca. Tym razem bramy ogrodów zostaną otwarte już o godz. 12:00. Oprócz zielonej przestrzeni, która doskonale służyć może za boisko, miejsce na leżakowanie i piknikowanie - będzie też możliwość odpoczynku pod drzewami i na parkowych ławkach.

Klerycy zapraszają na dobrą kawę, herbatę i - cieszącą się ostatnio wielkim powodzeniem - orzeźwiającą lemoniadę! Poza czekającym na gości stolikiem szachowym, będzie też można skorzystać z przygotowanej na tę okazję mini-biblioteczki i zagłębić się w lekturze w seminaryjnej altance... Dużo atrakcji czekać też będzie na dzieci: piłki, paletki do badmintona i kilka niespodzianek. O godz. 16:00 będzie też możliwość uczestniczenia w Mszy św. w seminaryjnej kaplicy.

KLER GARDEN potrwa do godz. 20:00.

Wszystkich mieszkańców i gości, turystów i przypadkowych przechodniów - serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/454580544955359/

Kler Garden