DZIEŃ OTWARTY Wydziału Filozoficznego 8 IV 2017

Dzień otwarty Wydziału Filozoficznego UPJPII

sobota, 08.04. 2017r.

Kraków, ul. Franciszkańska 3, sala 211B.

godz. 13.00

Wydział Filozoficzny UPJPII zaprasza wszystkich zainteresowanych filozofią na wykłady otwarte w sobotę, 08.04.2017 r. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak studiuje się filozofię, czego można się dowiedzieć i nauczyć podczas wykładu, serdecznie zapraszamy! Od publiczności oczekujemy otwartych umysłów. Wykład będzie połączony z dyskusją, dlatego gotowość do zadawania pytań jest mile widziana. Ponadto, w czasie dnia otwartego będzie można porozmawiać ze studentami, doktorantami oraz wykładowcami na temat studiowania filozofii.

Osoby zainteresowane rozmową z absolwentami filozofii zapraszamy na spotkanie z cyklu "Wszyscy jesteśmy filozofami" pt. filozof na rynku pracy, w czwartek, 6 IV o godz. 18.30 do Kawiarni literackiej w Krakowie, ul. Krakowska 41.

Program DNIA OTWARTEGO Wydziału Filozoficznego:

godz. 13.00

dr Adam Workowski, Czego rdza nie niszczy i robak nie pożera: Wartość myślenia filozoficznego?

godz. 14.00

dr Łukasz Lamża, Kosmologia - między nauką, filozofią i teologią

godz. 15.00

Ogłoszenie wyników konkursu towarzyszącego IV Interdyscyplinarnym Warsztatom Filozoficznym dla Młodzieży