FENIKS 2018 - Nagroda dla Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zostało docenione przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich i uhonorowane Nagrodą FENIKS 2018 w kategorii seria wydawnicza/dzieła zebrane.

Wydawnictwo otrzymało nagrodę za serię "Źrodła do Dziejów Kultury Duchowej w Polsce": Pisma duchowe i mistyczne księdza Piotra Semenenki, Boże, ku wspomożeniu memu wyjrzyj. Godzinki staropolskie autorstwa Anny Gąsior i ks. Janusza Królikowskiego.

Galę wręczenia nagród zorganizowano w katedrze warszawsko-praskiej. Nagrody Feniks przyznawane są przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich autorom książek oraz instytucjom i mediom popularyzującym religijny rynek wydawniczy.

GRATULUJEMY!