II Zimowe Zawody Narciarskie o Puchar Rektora UPJPII 11 – 12 I 2020

Ogłaszamy zapisy studentów na Drugie Zimowe Zawody o Puchar Rektora UPJPII, które odbędą się w terminie 11 12 stycznia 2020 r. w Szczyrku.

Drodzy Studenci i Doktoranci

Szanowni Państwo, Pracownicy UPJPII

Serdecznie zapraszamy do udziału w studenckim wyjeżdzie integracyjnym, który zakończą, podobnie jak w ubiegłym roku, narciarskie zawody slalomowe o Puchar Rektora UPJPII.

Dla chętnych, a niekoniecznie pewnie czujących się na stoku, przewidziano krótkie, acz intensywne przeszkolenie przez instruktorów narciarskich. Prośba o posiadanie własnego sprzętu nie wyklucza możliwości wypożyczenia go na miejscu.

W wydarzeniu biorą udział przede wszystkim Studenci, niemniej serdeczne zaproszenie kierujemy do Doktorantów i Pracowników UPJPII, których obecność na pewno sprawi, że będzie uczestnikom wyjazdu tym milej i na pewno radośniej, nie tylko na stoku.

Zapisy na wyjazd odbywają się u kierownika Międzywydziałowego Studium Wychowania Fizycznego. Informacji zatem udziela p. Michał Znamirowski, nr tel.: 502 021 971

Osoby, które dokonały juz zapisu proszone są o jak najszybszą wpłatę 130 zł na konto: 41 2490 0005 0000 4600 5727 1204. W tytule wpłaty prosimy wpisać: Puchar Rektora.

Zakwaterowanie w Salezjańskim Domu Młodzieży "Dom Pielgrzyma" w Szczyrku.

Wyjazd z Krakowa  11 stycznia 2020 r. o godz. 6.00 (parking, ul. Powiśle). Planowany powrót w godzinach wieczornych.