Komunikat dot. służbowych adresów mailowych

Czcigodni Księża Profesorowie
Wielebne Siostry
Pracownicy Naukowo-Dydaktyczni i Administracyjni
Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Zawiadamiam, że w celu usprawnienia przepływu informacji w naszym uniwersytecie od dnia 2 marca 2015 roku wszystkie oficjalne komunikaty uczelniane będą wysyłane wyłącznie na służbowe adresy mailowe, które posiadają wszyscy pracownicy. Jednocześnie komunikaty przestaną być wysyłane na prywatne adresy. W związku z tym proszę, aby od tego terminu regularnie sprawdzać służbowe skrzynki mailowe.

Pracownicy, którzy wolą korzystać tylko z prywatnego adresu mailowego proszeni są o ustawienie przekierowania poczty elektronicznej ze skrzynki służbowej na prywatną. Pomocą w tej kwestii służą pracownicy Działu Uczelnianej Sieci Komputerowej
(tel. 12 370 86 05, e-mail: serwis@upjp2.edu.pl, pawel.gorczyca@upjp2.edu.pl). Mogą się do nich zgłosić także osoby, które do tej pory nie używały przydzielonego im adresu poczty służbowej lub zapomniały hasła dostępu. Przypominam także, iż istnieje możliwość korzystania z komputerów udostępnionych w budynku przy ul. Kanoniczej 9.

Bardzo proszę o zastosowanie się do zalecenia.

ks. Andrzej Lichosyt
kanclerz