Konkurs o stypendium badawcze na Wydziale Filozoficznym

Konkurs o stypendium badawcze na realizację tematu Filozofia na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Studium historyczno-analityczne

• Cel stypendium: sfinansowanie badań spuścizny naukowej Wydziału Filozoficznego Papieskiej Akademii Teologicznej (obecnie UPJPII)
  • Stypendium kierowane do doktorantów I roku (nabór 2015/2016), Wysokość stypendium: 2000 zł miesięcznie, przyznawane na 48 miesięcy
  • Stypendium finansowane jest ze środków własnych UPJPII, nie wyklucza możliwości ubiegania się o inne stypendia
  • Stypendium przyznawane jest w drodze konkursu

Regulamin i inne dokumenty związane ze stypendium można znaleźć na stronie: filozofia.upjp2.edu.pl, zakładka "Doktoranci".

Wyjaśnienia odnośnie stypendium można uzyskać pisząc na adres: st_doktoranckie@upjp2.edu.pl lub kontaktując się z Dziekanatem Wydziału Filozoficznego UPJPII:

ul. Kanonicza 9, I piętro, pok. 203, 31-002 Kraków

tel./faks 012 370 86 08