Krakowski Chór Żeński "Psalmodia" – Grand Prix w XVIII Miechowskim Przeglądzie Pieśni Chóralnej Kolęd i Pastorałek 2 II 2019

2 stycznia br. sekcja żeńska chóru Psalmodia Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie wzięła udział w XVIII Miechowskim Przeglądzie Pieśni Chóralnej Kolęd i Pastorałek.

Krakowski Chór Żeński pod dyrekcją Łucji Nowak zaprezentował następujące kompozycje: “Mędrcy świata, Monarchowie” do muzyki Tadeusza Odelgiewicza, “Hejże ino dyny, dyna” w opracowaniu dyrygentki zespołu, a także "Dzisiaj w Betlejem” i “Nie płacz dzieciąteczko” w aranżacji Marka Pawełka, akompaniatora Psalmodii.

Krakowski Chór Żeński wystąpił w Miechowie w składzie kameralnym i zdobył nagrodę Grand Prix ufundowaną przez Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego.