Tłumacznie pochodzi z translate.google.com.
Oficjalna wersja angielska portalu w przygotowaniu.

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A
ACCESS UPJP2

Patronaty naukowe

Wirtualny spacer

Uczelnia w mediach

Aktualności UPJPII

Ks. dr hab. Robert Nęcek laureatem nagrody FENIKSA Specjalnego 2017

Ks. dr hab. Robert Nęcek laureatem nagrody Feniksa Specjalnego 2017, dostrzeżony także na Targach Książki w Turynie.  

 

Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich na posiedzeniu w dniu 14 marca 2017 r. podjął uchwałę o przyznaniu ks. dr. hab. Robertowi Nęckowi nagrody „Małego Feniksa Specjalnego 2017”: „za wkład w tematykę medialną, a zwłaszcza za książkę Edukacja medialna w nauczaniu społecznym papieża Franciszka, za promowanie mediów katolickich i wartości katolickich, w sposób szczególny za promowanie wiary i kultury w programach radiowych, telewizyjnych, felietonach prasowych, przybliżając odbiorcom, słuchaczom, społeczeństwu duchowe i intelektualne dziedzictwo chrześcijaństwa”. Książka była recenzowana przez naukowców z KUL-u i Uniwersytetu Wrocławskiego z wprowadzeniem kardynała Luisa Hectora Villalby z Argentyny.  

 

W roku 2016 włoskie „L`educazione mediale nell`insegnamento sociale di Papa Francesco”, wydane przez IF Press zostało zauważone na Międzynarodowych Targach Książki w Turynie (12-16.05.2016).
Ogłoszenie wyróżnienia nastąpiło podczas konferencji prasowej zorganizowanej w ramach XXIII Targów Wydawców Katolickich w dniu 28 marca br. o godz. 12.00 w Sali Kinowej Zamku Królewskiego w Warszawie, Plac Zamkowy 4.
Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. o godz. 19.30 w Bazylice Katedralnej Św. Michała Archanioła i Św. Floriana Męczennika w Warszawie przy ul. Floriańskiej 3, podczas uroczystego koncertu Orkiestry Polskiej Opery Kameralnej.