"Mężczyzna wobec cierpienia" – spotkanie mężczyzn z udziałem Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego 21 III 2018

21 marca odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. To już dziesiąty sezon spotkań MśJ. Z tej okazji przygotowano szczególne tematy i zaproszono szczególnych gości. W marcu gościem będzie Arcybiskup Marek Jędraszewski. Podejmie ważny temat: "Mężczyzna wobec cierpienia"
Bądźcie z nami 21 marca na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: Arcybiskup Marek Jędraszewski
- profesor nauk teologicznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, arcybiskup metropolita krakowski, zastępca przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski od 2014, przewodniczący Rady Naukowej KEP. członek Rady Stałej KEP, sekcji nauk filozoficznych, komisji wychowania katolickiego i wielu innych. Przewodniczący Komisji ds. katechezy, szkół i uniwersytetów Rady Konferencji Biskupów Europy.

Środa 21 marca 2018

18:30 Msza św. w kościele, po mszy spotkanie w Kamieniołomie,
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Zapraszamy!

Ulotka - zaproszenie do wydrukowania.

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - Zapraszamy online.
Transmisja Online - w czasie trwania spotkania: 21 marca 2018 od około 19:20 do około 21.
Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

LINK DO TRANSMISJI