Miejsca w akademikach AGH oraz AWF w Krakowie na 2017/2018 r.a. dla studentów UPJPII

Uprzejmie informujemy, że na mocy porozumienia z Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie, dysponujemy 32 miejscami dla studentów naszej uczelni, w jej akademiku DS3 AKROPOL przy ul. Tokarskiego 1. Natomiast Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie przeznacza dla studentów UPJPII ok. 30 miejsc zakwaterowania.

Istnieje możliwość uzyskania miejsca w DS3 Akropol ul. Tokarskiego 1. Zakwaterowanie w  pokojach 2- lub 3 – osobowych, ze wspólnym prysznicem i wc (wspólny węzeł sanitarny na studio, czyli 4 pokoje).  Na każdym piętrze znajduje się wspólna kuchnia.

Natomiast w Domach Studenckich AWF dysponujemy 30 miejscami w pokojach 2-osobowych z łazienką, o różnym standardzie (część pokoi po remoncie).

Wszystkich zainteresowanych przyznaniem miejsca prosimy o kontakt z Katarzyną Młyńską, Dział Spraw Studenckich,  ul. Kanonicza 25, tel. 12 430-20-43 , katarzyna.mlynska@upjp2.edu.pl  najpóźniej do 15 września br.