Msza św. w intencji prześladowanych chrześcijan - kościół św. Józefa, ul. Poselska 21, Kraków 15 I 2020

Biuro Regionalne Pomocy Kościołowi w Potrzebie w Krakowie "Pola Dialogu" serdecznie zaprasza Studentów oraz Pracowników Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie do wspólnej modlitwy w intencji prześladowanych chrześcijan.

Środa, 15 stycznia br., godz. 18.30

Kościół św. Józefa, ul. Poselska 21, Kraków

„Pola Dialogu” to muzeum o historii prześladowanych chrześcijan, przestrzeń edukacyjna o Bliskim Wschodzie i miejsce ekumenicznych spotkań.

Zapraszamy również na cykl innych wydarzeń - w styczniu dużym wydarzeniem w „Polach Dialogu” będzie spotkanie – „Trudności w kościele, kościół w trudnościach” z ks. dr. Wojciechem Węgrzyniakiem, wykładowcą UPJPII, znanym biblistą. Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 stycznia o godz. 19:00.

Jeżeli Samorząd, Studenci czy Pracownicy UPJP2 chcieliby odwiedzić muzeum i posłuchać świadectwa z Syrii i Libanu (dyrektor krakowskiego biura był pod koniec ubiegłego roku z apb. Markiem Jędraszewskim na Bliskim Wschodzie), prosimy o kontakt.

Sebastian Banasiewicz

PKWP, "Pola Dialogu" w Krakowie