Open Eyes Economy Summit – Międzynarodowy Kongres Ekonomii Wartości 20 – 21 XI 2018

Open Eyes Economy Summit 2018, trzecia edycja kongresu.

W dniach 20-21 listopada w krakowskim Centrum Kongresowym ICE organizowana będzie trzecia edycja Międzynarodowego Kongresu Ekonomii Wartości. Konferencja ta to dwa dni ciekawych prelekcji.

Jesteśmy zdania, że głos młodego pokolenia, a w szczególności głos krakowskich studentów uczelni wyższych jest niezwykle ważny!

Na OEES rozmawiamy o nowym modelu ekonomicznym, który może być receptą na kryzysy gnębiące współczesne społeczeństwa – o ekonomii opartej na wartościach społecznych.

Poruszamy tematy takie jak odpowiedzialność społeczna, przyszłość wolnego rynku, demokracja czy ekologia. Dyskutujemy o odpowiedzialnym projektowaniu przyszłości społecznej i ekonomicznej.

OEES to prawdziwy tygiel nowych idei – rodzaj współczesnej agory
gromadzącej znanych polityków i społecznych aktywistów, naukowców
i studentów, dziennikarzy i artystów… Jego niezwykła atmosfera wynika
z różnorodności, otwartości i zaangażowania ludzi, którzy go tworzą o jakość, może uzasadnić wyższą niż u konkurencji cenę.