Otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości 14 IV 2015

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, które odbędzie się 14 kwietnia 2015 r. o godz. 10.00 w budynku przy ul. Franciszkańskiej 1 (sala 211, II piętro).

Swoją obecność na spotkaniu potwierdził Jego Eminencja kard. Stanisław Dziwisz – Wielki Kanclerz uczelni.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, gdzie oferujemy wsparcie w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Do korzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich studentów UPJPII, którzy mają pomysł na swój biznes. Oferujemy pomoc w zakresie prawnym, szkoleniowym, księgowym. Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działa przy Biurze Karier UPJPII.