Tłumacznie pochodzi z translate.google.com.
Oficjalna wersja angielska portalu w przygotowaniu.

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A
ACCESS UPJP2

Patronaty naukowe

Wirtualny spacer

Uczelnia w mediach

Aktualności UPJPII

Piąta edycja konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości

Startuje piąta edycja konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości. Pula nagród to 45 000 złotych!

To już piąta edycja realizowanego od kilku lat konkursu dla małopolskich doktorantów. Warto skorzystać z szansy, spróbować swoich sił i wygrać jedną z trzech atrakcyjnych nagród finansowych. Co należy zrobić? Trzeba wykazać się pomysłowością i przedsiębiorczością przygotowując ciekawy i możliwy do wdrożenia biznesplan. Nabór innowacyjnych pomysłów trwa do 2 marca 2015 r.!

Celem konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości jest wyłonienie obiecujących biznesplanów zawierających innowacyjne pomysły i/lub technologie mające szansę na wdrożenie, komercjalizację i sukces rynkowy. Zgłoszone biznesplany muszą wpisywać się w jeden z siedmiu obszarów (patrz s. 33) Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Małopolskiego 2014-2020. W konkursie mogą startować doktoranci uczelni oraz placówek naukowych, które mają swoją siedzibę lub oddział na terenie Małopolski.

Autorzy trzech najwyżej ocenionych biznesplanów otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe:

- miejsce I - 20 000,00 złotych brutto,

- miejsce II - 15 000,00 złotych brutto,

- miejsce III - 10 000,00 złotych brutto.

Merytorycznej oceny złożonych biznesplanów dokona ekspercka Komisja Konkursowa. W jej skład wejdą specjaliści z bazy ekspertów Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego oraz przedstawiciele Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, a także centrów transferu technologii działających przy największych małopolskich uczelniach.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 25 maja 2015 r. podczas konferencji organizowanej przez Województwo Małopolskie w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2015. Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie Konkursu.

Konkurs Małopolski Inkubator Pomysłowości organizowany jest przez Województwo Małopolskie, jako jedno z zadań projektu systemowego dofinansowanego ze środków UE (EFS) pn. „Regionalny System Innowacji Województwa Małopolskiego. Projekt pilotażowy”.

W razie pytań prosimy o kontakt: piotr.kaczor@umwm.pl, tel. 12 63 03 534. Regulamin konkursu oraz niezbędne dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na www.imalopolska.eu.