Pielgrzymka wspólnoty akademickiej UPJPII do Kalwarii Zebrzydowskiej 30 IX 2019

Czcigodni Księża

Wielebne Siostry

Drodzy Studenci i Doktoranci

Serdecznie zachęcamy do udziału w pielgrzymce wspólnoty akademickiej, która corocznie poprzedza inaugurację nowego roku akademickiego.

W tym roku powracamy do dawnej tradycji, czyli pielgrzymować będziemy do Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Spotkajmy się 30 września br. w sanktuarium i na kalwaryjskich dróżkach, by wspólnie pomodlić się o dobre owoce roku akademickiego 2019/2020.

P R O G R A M   P I E L G R Z Y M K I:

g. 1030 – powitanie Pielgrzymów, rektor UPJPII
konferencja: „WIZJA EUROPY wg. EDYTY STEIN” – prof. zw. dr hab. Anna GRZEGORCZYK – dyrektor Centrum Badań im. Edyty Stein Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
g. 1100 – Msza św. koncelebrowana
homilia ks. dr Andrzej TARASIUK– rektor Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej

g. 1200 – poczęstunek dla Pielgrzymów
g. 1330 Droga Krzyżowa na kalwaryjskich dróżkach

Dla udających się z pielgrzymką do Kalwarii Zebrzydowskiej przygotowane będą autokary.

30 września o godz. 9.00 odjazd z parkingu przy Hotelu Sheraton, ul. Powiśle.

Rezerwacja miejsc w autokarach pod numerem telefonu: 511 459 902 (Łukasz Rzepka, Biuro Promocji UPJPII).

Wyjazd z sanktuarium w Kalwarii około godz. 15.30. Powrót do Krakowa (ul. Powiśle) około godz. 17.