Pielgrzymka wspólnoty akademickiej UPJPII do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie 2 X 2018

PIELGRZYMKA UPJPII NA ROZPOCZĘCIE ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

SANKTUARIUM ŚW. JANA PAWŁA II NA BIAŁYCH MORZACH W KRAKOWIE –
2 PAŹDZIERNIKA 2018 R. (WTOREK)

g. 1130– powitanie Pielgrzymów

konferencja naukowa: „Myśl chrześcijańska a refleksja filozoficzna”
o. dr hab. Marek URBAN CSsRprodziekan Wydziału Filozoficznego UPJPII

g. 1200– Msza św. koncelebrowana  (kościół górny)

homilia – o. dr Andrzej DUK OFMrektor WSD OO. Franciszkanów Reformatów

g. 1300 – poczęstunek dla Pielgrzymów

g. 1430– Procesja Światła w ogrodzie różańcowym:

Wstęp:                                                                                               Seminarium Krakowskie /Bielsko-Żywieckie

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie:                                                    OO. Franciszkanie OFM

Objawienie się Jezusa na weselu w Kanie:                                      OO. Kapucyni

Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia:             OO. Paulini

Przemienienie Pańskie na górze Tabor:                                         XX. Salezjanie

Ustanowienie Eucharystii:                                                              OO. Redemptoryści

Zakończenie:                                                                                     Seminarium Często-chowskie / Sosnowieckie

ZAPROSZENIE:

Serdecznie zapraszamy wszystkich Pracowników, Studentów i Doktorantów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie do uczestnictwa w pielgrzymce.

Wspólna modlitwa jest najlepszym i najbardziej szczerym wyrazem naszej jedności naukowej i duchowej. Bardzo gorąco zachęcamy studentów I roku, aby dołączyli do naszego tradycyjnego pielgrzymowania. Prosząc o opiekę podziękujemy dobremu Bogu za dotychczasowe łaski, za wstawiennictwem naszych świętych patronów będziemy modlić się o prowadzenie dobrymi drogami, by owoce naszej pracy w nowym roku akademickim 2018/2019 były jak najbardziej wartościowe.

Prosimy i zobowiązujemy naszych wykładowców, aby przybyli 2 października 2018 r. na godz. 11.30 do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie wraz ze swoimi studentami.

rektor i prorektorzy Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie