Uroczyste promocje akademickie 10 I 2020

Zapraszam serdecznie Wykładowców, Pracowników Administracji i Biblioteki, Studentów i Doktorantów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie do udziału w promocjach akademickich, które odbędą się w piątek 10 stycznia br. w kolegiacie św. Anny.

Spotkanie rozpoczniemy o godz. 10.00 Eucharystią, której przewodniczyć będzie Jego Ekscelencja abp Marek Jędraszewski, homilię wygłosi ks. prof. dr hab. Henryk Sławiński.

Po mszy świętej nastąpi uroczyste wręczenie odznaczeń prezydenckich, medali "Zasłużony dla UPJPII" oraz dyplomów doktorskich, doktora habilitowanego oraz dyplomów profesorskich.

Gorąco zachęcam do uczestnictwa w uroczystości i wspólnej modlitwy.

ks. prof. zw. dr hab. Wojciech Zyzak, rektor UPJPII

Relacja z uroczystości: Archidiecezja Krakowska