Tłumacznie pochodzi z translate.google.com.
Oficjalna wersja angielska portalu w przygotowaniu.

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A
ACCESS UPJP2

Rekrutacja na studia podyplomowe Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach w systemowym pomaganiu

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach w systemowym pomaganiu organizowane przez Wydział Nauk Społecznych.

Studia mają charakter doskonalący. Są realizowane w trakcie dwóch semestrów. Plan studiów obejmuje dwa semestry  - 220 godzin zajęć realizowanych w formie wykładów, warsztatów, ćwiczeń i pracy własnej.

Program studiów obejmuje treści teoretyczne i praktyczne kursu podstawowego i zaawansowanego podejścia/terapii skoncentrowanych na rozwiązaniach.

Studia przygotowano z myślą zarówno dla osób pracujących w sposób indywidualny z klientem – psychologów, pedagogów, pracowników socjalnych, coachów, trenerów, doradców zawodowych – jak i pracujących z grupami/rodzinami, znajdującymi się w trudnej sytuacji społecznej i zawodowej oraz wszystkich, którzy odczuwają potrzebę zmiany na lepsze.

Termin naboru na rok akademicki 2014/2015: 21 stycznia do 13 lutego 2015

Termin składania dokumentów: 16-21 lutego 2015

Pierwszy zjazd: 27-28 lutego 2015

Koszt: 1750,00 zł/semestr

Więcej informacji na temat studiów znajdą Państwo na stronie upjp2.edu.pl w zakładce studia/oferta/podyplomowe, u kierownika studiów podyplomowych (dr Maria Łuszczyńska) e-mail: maria.luszczynska@upjp2.edu.pl lub w sekretariacie studiów podyplomowych e-mail: podyplwns@upjp2.edu.pl, tel. 12- 422- 31- 44 wew. 13

Zapraszamy