Spotkanie opłatkowe – zaprasza Samorząd Studentów i Doktorantów UPJPII 18 XII 2019

„Ty zaś, uwielbione Dziecię z Betlejem, przynoś pokój. Przyjdź, Boże, któryś stał się człowiekiem! Przyjdź, aby stać się sercem świata odnowionego w miłości! Przyjdź, nie zwlekaj! Ty jesteś naszym pokojem!”

/św. Jan Paweł II/

Bóg stał się człowiekiem po to, aby pokazać jak ważne jest człowieczeństwo. Jak ważne jest to, aby być tu i teraz, blisko siebie. Świąteczny czas, w którym kolejny raz zgłębimy tajemnicę wcielenia Tego, który ma na imię: JESTEM, będzie dla nas czasem spotkania. Spotkania z Miłością, która jest realna i chce dotykać serca.

Życzymy radosnych, przepełnionych ciepłem i pokojem świąt Narodzenia Pańskiego. Odkrycia na nowo miłości wcielonego Boga, by móc dzielić się nią z Bliźnim. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Samorząd Studentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II

Samorząd Studentów i Doktorantów UPJPII serdecznie zaprasza

Pracowników Naukowych i Administracji na ogólnouczelniane spotkanie przedświąteczne,

które odbędzie się 18 XII 2019 r.

15.00 – Eucharystia, kościół parafii św. Jana Pawła II, ul. Bobrzyńskiego 10

16.00 Spotkanie opłatkowe, Biblioteka Główna UPJPII, ul. Bobrzyńskiego 10

W tym dniu (18.12.br.) ustanowiono godziny rektorskie od 14.00–20.00

Natomiast dni: 23 grudnia 2019 r. i 23 stycznia 2020 r. są wolne od zajęć dydaktycznych.