Testy językowe dla studentów I -ego roku w r.a. 2017/2018

Informacja wprowadzająca dla osób przyjętych na studia:

- studiów I stopnia

- jednolitych studiów magisterskich

- studiów II stopnia (SUM)

1. Każdy student I roku, który ma w programie naukę języka nowożytnego (lektorat) i który potwierdzi fakt studiowania na UPJPII, ma obowiązek wykonania testów kwalifikujących go do odpowiednich grup językowych w poniższych terminach rozwiązywania testów.

W związku z tym powinien rozwiązać testy językowe, które dostępne będą w terminach
od 7.08.2017 (od godz. 08.00) do 29.09.2017 (do godz. 08.00) na stronie elearning.upjp2.edu.pl.

Studenci, którzy  potwierdzą  fakt studiowania po 29.09.2017 (rekrutacja wrześniowa) będą mieć możliwość rozwiązania testów od dnia 30.09.2017 do dnia 13.10.2017 r.

2. W przypadku logowania się bezpośrednio pod adresem elearning.upjp2.edu.pl login i hasło są takie same jak do Wirtualnego Dziekanatu.

3. Wybór języka (lub dwóch języków - niektóre kierunki lub specjalności) porządkuje tabela.

Obowiązującym jest wybór języka zgodny z tabelą. Tabela wyboru języków uwzględnia specyfikę danych kierunków i zgodna jest z programem danego kierunku lub specjalności oraz zaleceniami Władz poszczególnych Wydziałów.

więcej informacji: http://rekrutacja.upjp2.edu.pl/node/97

Sekretariat Międzywydziałowego Studium Języków Obcych UPJPII