"Wolność" - wykład otwarty o. dr. Macieja Zięby 23 V 2015

Serdecznie zapraszamy na otwarty wykład o wolności, który wygłosi o. dr Maciej Zięba OP oraz na warsztaty, które po wykładzie poprowadzi dr Sebastian Musioł, które odbędą się 23 maja br.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o wysłanie swoich danych (imię, nazwisko, uniwersytet, wydział, kierunek, rok) na adres dragovic@upjp2.edu.pl – ilość miejsc jest ograniczona salą. Na adresy mailowe uczestników zostaną przesłane materiały na warsztaty.

Wykład i warsztaty są organizowane w ramach projektu Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Fundacji K. Adenauera Otwarte seminarium „Godność – wolność – subsydiarność”. Spotkanie jest otwarte dla studentów wszystkich uczelni oraz dla osób zainteresowanych tą tematyką.

Do zobaczenia!