Wspólnota akademicka Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie z żalem przyjęła informację o śmierci ks. Antoniego Okrzesika – wykładowcy PAT w Krakowie

Zmarł ks. Kanonik Antoni Okrzesik, wieloletni Notariusz Sądu Metropolitalnego Archidiecezji Krakowskiej oraz wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Krakowie, były rektor Kościoła św. Wojciecha na Rynku Głównym w Krakowie.
Uroczystość pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek 7 stycznia 2020 r. o godz. 15.00 – modlitwa przy Zmarłym będzie miała miejsce w kościele św. Wojciecha w Rynku Głównym w Krakowie, natomiast  o godz. 16.00 Msza święta żałobna w krakowskiej bazylice Mariackiej.

W środę 8 stycznia 2020 r., o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza święta pogrzebowa w parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Żywcu (konkatedra), ul. Zamkowa 2. Po niej ciało Zmarłego zostanie odprowadzone na miejsce wiecznego spoczynku.

Pozostajemy w modlitwie.