Wybory nowych przedstawicieli pracowników niebędących nauczycielami akademickimi do Senatu UPJPII - 9 V 2018

W związku z tym, że z końcem maja b.r. upływa czas kadencji Senatorów reprezentujących Pracowników Administracji i Biblioteki ogłaszam termin WYBORÓW nowych przedstawicieli PRACOWNIKÓW NIEBĘDĄCYCH NAUCZYCIELAMI AKADEMICKIMI do SENATU Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie w środę - 9 maja 2018 r.

Zgodnie z Regulaminem wybory odbędą się w Biurze Kanclerza - ul. Kanonicza 25 oraz w siedzibie Biblioteki Głównej - ul. Bobrzyńskiego 10 w godzinach: od 11 00 do 14 00.

W związku z tym zwracam się z prośbą do WSZYSTKICH Pracowników Administracji i Biblioteki UPJPII o zgłaszanie kandydatur (max. 2 osoby) do 26 kwietnia do godz. 14 00.

Kandydatury należy zgłaszać na piśmie - wraz z pisemną zgodą kandydata na kandydowanie - Kanclerzowi Uniwersytetu. Zgłoszenia bez pisemnej zgody kandydata nie będą brane pod uwagę.

Bardzo proszę o zapoznanie się z: Uchwałą Senatu i Regulaminem Wyborów, załączonymi w komunikacie rozesłanym na mailowe adresy pracownicze.

ks. Andrzej Lichosyt - kanclerz