Zapachniało wakacjami, czyli czas na odprężenie przy grillu!

Korytarze Uczelni powoli pustoszeją, studenci i wykładowcy UPJPII zgodnie z tradycją zapełnili uniwersytecki ogród, by już pozbawieni nerwów, jakie chcąc nie chcąc towarzyszą kończącej kolejny semestr sesji, spotkać się w o wiele przyjemniejszych okolicznościach.

Grill, nad którym dzielnie czuwał kierownik Biura Promocji w towarzystwie znających sie na rzeczy studentów przyciągał swoim zapachem coraz to więcej amatorów wieczornej biesiady.

Kulinarne pyszności przygotowane przez Siostry Prezentki, dr Celinę Budzowską - opiekunkę Samorządu Studentów i oczywiście Panie z Biura Promocji wzbudzały podziw kusząc najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Okazało się, że w gronie biesiadników jest kilkoro dzisiejszych Jubilatów. Zabrzmiało więc dla nich gromkie sto lat, a przewodniczący Samorządu Studentów  odważnie wziął na siebie jowialne podrzucanie przez kolegów, co uczynił w imieniu pozostałych Jubilatów.

Ale to nie koniec spotkań kończących rok akademicki. W najbliższą sobotę będzie miała miejsce uroczysta graduacja absolwentów Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.