Zapraszamy do udziału w 4.KrwioBIEGU Kraków! 7 X 2017

Zapraszamy do udziału w 4.KrwioBIEGU Kraków!

7 października 2017 r.

Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża serdecznie zaprasza i zachęca do udziału w 4. KrwioBIEGU Kraków.

Ideą akcji jest propagowanie krwiodawstwa, a także zbieranie funduszy na jego rozwój.

W biegu mogą brać udział osoby pełnoletnie, jak również dzieci za zgodą rodziców (dotyczy biegu dla dzieci na 500 metrów/1000metrów, jak również uczestników biegu zasadniczego poniżej 18 roku życia ).

Zgłoszenia on-line (e-zgłoszenia) będą przyjmowane do dnia 6 października 2017 r. (piątek) do godziny 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. Zgłoszenie będzie również możliwe w Biurze Biegu w dniach 5 – 6 października 2017 r. (czwartek, piątek) od godziny 9:00 do 15:00.

Uwaga!

7 października (sobota) można będzie zgłosić się do udziału w Biegu w Biurze Biegu w godzinach 8:00-11:00, jednak uczestnik otrzyma wówczas w pakiecie startowym wyłącznie numer startowy i wodę.

Głównym organizatorem 4.KrwioBIEGu Kraków jest Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża, ul. Studencka 19, Kraków. Szczegółowe trasy biegów zostały opublikowane na stronie internetowej www.krwiobiegkrakow.pl oraz na www.facebook.com/krwiobiegkrakow.

Godziny startów:

11:00 – start biegu dla dzieci (500 m/1000 m, w pobliżu pomnika Psa Dżoka)

12:00 – start biegu zasadniczego (10 km/5km)

13:00 – start marszobiegu z kijkami nordic walking (5 km).

Start i meta zlokalizowane będą na terenie Bulwaru Czerwieńskiego w Krakowie w pobliżu pomnika Psa Dżoka.

Biegając promujemy honorowe krwiodawstwo!

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie objął patronat honorowy nad wydarzeniem.

Spot reklamowy zrealizowany przez JP2TV