Informacje dot. wyjazdu na pogrzeb Zmarłego ks. Zdzisława Hopciasia 13 XI 2019

Wspólnota akademicka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie wyraża głęboki smutek z powodu śmierci ks. prałata Zdzisława Hopciasia.

Zasnął w Panu w wieku 72 lat.

Ks. prałat Zdzisław Hopciaś ur. 20 marca 1947 r.

Był wieloletnim pracownikiem naszej uczelni oraz Skarbnikiem Fundacji im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Dziękujemy dobremu Bogu za posługę akademicką i kapłańską śp. Księdza Zdzisława.

Pamiętajmy i łączmy się w modlitwie prosząc, aby Miłosierny Pan obdarzył go wieczną szczęśliwością.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w Kościele Parafialnym w Toporzysku (koło Jordanowa) w środę 13 listopada 2019 r. o godz. 12.00, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Dla udających się na nabożeństwo żałobne przygotowano autokar.

Wyjazd z Krakowa ok godz. 9.30 odjazd z parkingu przy Hotelu Sheraton, ul. Powiśle.

Wyjazd z Toporzyska ok. godz. 14.00/14.30.

Rezerwacja miejsc w autokarach pod numerem telefonu: 511 459 902 (Łukasz Rzepka, Biuro Promocji UPJPII).