„Zdrowie zapisane w Testamencie” – wykład otwarty pt."Na drogach uzdrowienia – jesteś na to gotowy?" 28 V 2019

Wykład otwarty pt.

NA DROGACH UZDROWIENIA - Jesteś na to gotowy?

prolog do świadectwa z własnych doświadczeń, zawartego w jesiennej sesji wykładowej pt.
„Zdrowie zapisane w Testamencie”

Podczas podróży może wydarzyć się wszystko. Kiedy człowiek wybiera się w głąb samego siebie, poznaje rzeczy, które jemu służą i te, które przeszkadzają mu w życiu. Może wtedy dokonywać wyboru którędy iść, co jeść, czym się wspomagać w trudnościach zdrowotnych i życiowych. Czy to jest łatwe? I tak i nie. Lecz tylko rzeczy trudne są trwałe.

Wykład przeznaczony dla tych wszystkich, którzy pragną coś zmienić w swoim życiu. Zdrowie, praca, wygląd, prestiż, relacje.. – to wszystko będziemy budować z kart ... Ewangelii. Bzdury? Zobaczymy …

Prowadzący:
Jacek Spodniewski
fitoterapeuta, założyciel Chrześcijańskiego Ośrodka Terapeutycznego oraz Duchowej Szkoły Ojca Pio w Jastrzębiu Zdroju. Obecnie pracuje w gabinetach ziołolecznictwa na Śląsku i w Wielkopolsce.  Konferencje, wykłady i katechezy prowadzi w Polce i w krajach UE.

Miejsce i czas spotkania
Budynek UPJPII w Krakowie AULA I piętro - Bernardyńska 3