Konferencja "Jak osiągnąć sukces? Kariery w Europie na przestrzeni stuleci" 27-28 X 2016

Instytut Historii UPJPII, Wydział Historii i Dziedzictwa Kulturowego oraz Koło Naukowe Historyków, Studentów i Doktorantów UPJPII oraz patroni naukowi: ks. prof. dr hab. Jacek Urban i dr Grzegorz Chajko zapraszają na III edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Jak osiągnąć sukces? Kariery w Europie na przestrzeni stuleci.

Podczas konferencji referenci odpowiedzą na pytanie – co zdecydowało o zrobieniu kariery: talent, własna praca, pochodzenie społeczne, skandal, czy może jeszcze coś innego? Jakie były następstwa osiągnięcia sukcesu, tak dla omawianej postaci, jak i jej otoczenia? Jaki był wpływ karier poszczególnych osób na ich ojczyznę, sytuację polityczną i społeczną?

Konferencja odbywać się będzie w dniach 27 – 28 X 2016 r. w budynku dydaktycznym UPJPII w Krakowie przy ul. Bernardyńskiej 3.

Szczegóły oraz dokładny program konferencji znajdują się na załączonych plakatach.