"Męskie serce – wychowanie do ojcostwa" – spotkanie z bpem Januszem Mastalskim 15 I 2020 Relacje ze spotkania

Zapraszamy na kolejne nasze spotkanie.

Pan uczcił ojca przez dzieci… (Syr 3,2)

15 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Naszym gościem będzie bp prof. Janusz Mastalski. Podejmie ważny temat: "Męskie serce - wychowanie do ojcostwa"
Bądźcie z nami 15 stycznia na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: bp prof. Janusz Mastalski
Biskup Pomocniczy Archidiecezji Krakowskiej, Dewiza biskupia: Dominus spes mea (Pan moją Nadzieją). członek Polskiego Towarzystwa Teologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Katechetyków. Kierował Katedrą Pedagogiki Ogólnej, pełnił funkcję dziekana Wydziału Nauk Społecznych UPJPII, uzyskując tytuł profesora, był ekspertem w Państwowej Komisji Akredytacyjnej oraz konsultorem Rady Naukowej Konferencji Episkopatu Polski.

Środa 15 stycznia 2019

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie,
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Bóg przygotowując nas do naszej misji w Swoim Królestwie przygotowuje w nas męskie serce. Uczymy się męskości od męskich wzorców (naszych ojców lub mężczyzn zastępujących ich w naszym wychowaniu. W efekcie gdy stajemy się mężczyznami - uczymy kochać i dawać innym siebie (oddawać swoje życie w służbie tym, których nam Bóg powierzył). W tym ważnym temacie poprowadzi nas nasz gość - bp prof. Janusz Mastalski. Zapraszamy
Zapraszamy!

Pytania do małych grup

1. Co szczególnie poruszyło mnie w dzisiejszej konferencji?
2. Czy miałem (mam) w życiu męskiego mentora?
3. Do czego szczególnie czuję się dziś wezwany?

Zapraszamy!

Ulotka - zaproszenie do wydrukowania.

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - Zapraszamy online.

Transmisja Online - w czasie trwania spotkania: 15 stycznia 2019 od około 19:20 do około 21.
Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

LINK DO TRANSMISJI

Nagrania, terksty, zdjęcia ze spotkania: