Sakralne Dziedzictwo Małopolski na Targach Dziedzictwo 10 – 11 X 2019

W dniach 10 – 11 października 2019 w Klasztorze Franciszkanów w Krakowie odbędzie się druga edycja Targów Dziedzictwo –  „Zabezpieczenie dziedzictwa dla przyszłych pokoleń”. To wydarzenie, które ma na celu przybliżenie problemów zabezpieczenia dziedzictwa kulturowego dla przyszłych pokoleń. Podczas targów, którym będzie towarzyszyła konferencja i wykłady, spotkają się archiwiści, muzealnicy, bibliotekarze, konserwatorzy zabytków oraz eksperci z dziedziny kultury, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami.

10 października o godz. 14:50 dr Józef Skrabski, kierownik Pracowni Inwentaryzacji i Digitalizacji Zabytków Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, opowie o realizowanym obecnie projekcie Sakralne Dziedzictwo Małopolski. Zapraszamy do uczestnictwa w wykładzie.

Szczegółowe informacje o targach i program wydarzenia są dostępne na stronie:

Uwaga – konieczna jest rejestracja.