Sympozjum im. o. Augustyna Jankowskiego "Pomiędzy chrztem a nawróceniem..." 7 XI 2016

Opactwo Benedyktynów w Tyńcu wraz z Instytutem Nauk Biblijnych UPJPII zapraszają na II sympozjum im. o. Augustyna Jankowskiego, które w tym roku odbywać się będzie pod hasłem: Pomiędzy chrztem a nawróceniem – pytania, refleksje, inspiracje.

Punktem wyjścia w refleksji nad chrztem i nawróceniem będzie tradycja biblijna. Nie zabraknie też odwołań historycznych, filozoficznych oraz socjologicznych. Referaty wygłoszą naukowcy z Warszawy (Uniwersytet Warszawski), Krakowa (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, Uniwersytet Jagielloński) oraz Lublina (Katolicki Uniwersytet Lubelski).

Wstęp wolny

Sympozjum odbędzie się w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu 7 listopada 2016 r., otwarcie o godz. 9.00.

Plakat i program w załącznikach: