Wakacyjny Kurs Męskiego Uświęcenia. Spotkanie z Jackiem Pulikowskim 24 VII 2019

Mężczyżni Świętego Józefa zapraszają na wakacyjne spotkanie z Jackiem Pulikowskim, które odbędzie sie w środę 24 lipca br. w Krakowie.

To otwarte męskie spotkanie w ramach WKU - wakacyjnego kursu uświęcenia.
Zapraszamy na Eucharystię o 18:30, po niej na spotkanie do Kamieniołomu. Spotkanie zakończy półodzinna Adoracja Naświętszego Sakramentu.

Męskie uświęcenie to proces wzrastania w Bogu. Odbywa się on poprzez podejmowanie codziennej walki o nasze rodziny, które wymaga mocy czerpanej z życia w Bogu.
Jak - jako katoliccy mężczyźni możemy dawać radę? Posłuchajmy prawdziwego świadka!

Jacek Pulikowski -

Mąż, ojciec, wykładowca akademicki, świetny mówca. Zakochany w swojej żonie, rodzinie, pracy. Człowiek z pasją. Z wykształcenia doktor inżynier, naukowo zajmuje się mechaniką konstrukcji. Pomaga wielu małżeństwom w przezwyciężaniu kryzysów, budowaniu relacji rodzinnych czy postawy rodzicielskiej. Z powodzeniem prowadzi kursy przedmałżeńskie oraz zajęcia w ramach Studium Rodziny na Wydziale Teologii UAM. Jest autorem licznych książek.