Ekumenizm
Co roku między 18 a 25 stycznia, czyli między dawnym świętem katedry św. Piotra a świętem nawrócenia św. Pawła, chrześcijanie różnych wyznań spotykają się na całym świecie na ekumenicznych nabożeństwach, modlitwach, konferencjach, koncertach.
Godz. 16.00, Aula UPJPII, ul. Bernardyńska 3, Kraków
Nauka
To nowoczesne oblicze historii, która ma i daje przyszłość, możesz poznać na naszych warsztatach e-learnigowych!
Nauka
Warsztaty posłużą wzbogaceniu wiedzy i poszerzeniu horyzontów uczestników, a zatem mogą stanowić cenne uzupełnienie zajęć szkolnych oraz istotną pomoc w przygotowaniu do egzaminów maturalnych.
Erasmus+
Skontaktuj się z Centrum Naukowo-Badawczym i Współpracy Międzynarodowej UPJPII (erasmus@upjp2.edu.pl) lub dowiedz się więcej pod numerem telefonu: +48 12 428 60 36.

Zacznij studia na naszej uczelni już dziś!
Platforma do obsługi studentów i kandydatów na studia.
Postaw na przedsiębiorczość!
Głównym celem biura jest pomoc naszym studentom i absolwentom w wejściu i efektywnym funkcjonowaniu na rynku pracy.
Najbliższe wydarzenia dla osób z niepełnosprawnością, oferowane wsparcie, informacje na temat pomocy.
Fundacja jest instytucją, której celem jest wspieranie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół UPJPII
Elektroniczna platforma czasopism UPJPII.
Zawiera publikacje pracowników naukowych.
Informacje dotyczące nauczania przez internet i narzędzia web 3.0.
Telewizja JP2TV jest projektem uniwersytecko-studenckiego programu telewizyjnego.
Radio Bonus tworzą studenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.
Wykłady z filozofii, historii, teologii, nauk społecznych, imprezy kulturalne i wycieczki.
Biuletyn Informacyjny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
Interesujące wykłady otwarte oraz warsztaty o różnorodnej tematyce.
Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego sklepu internetowego. Życzymy udanych zakupów i inspirującej lektury!
Inwestycje z funduszy unijnych realizowane na naszej Uczelni.