Spotkanie z Janiną Ochojską - 19 IV 2018

Czcigodni Księża, Szanowni Państwo,

Włączając się w obchody IV Ogólnopolskiego Tygodnia Pracy Socjalnej zapraszamy serdecznie na spotkanie z Janiną Ochojską - tytanem pomagania, która całe swoje zawodowe życie poświęciła z pasją niesieniu pomocy szczególnie pokrzywdzonym, ofiarom konfliktów zbrojnych, dzieciom, cudzoziemcom, a także innym obszarom refleksji nad pomaganiem i organizowaniem działań samopomocowych.

Jest to rzadka okazja do bezpośredniego spotkania i możliwości żywej wymiany myśli.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 19 kwietnia w godzinach 12.00-14.00 w Auli Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie (ul. Bernardyńska 3, I piętro).

Ilość miejsc ograniczona, w związku z tym prosimy o przesyłanie zgłoszeń (imię i nazwisko, adres mailowy, telefon) na adres maria.luszczynska@upjp2.edu.pl

Szczegóły na plakacie.

Z góry dziękujemy za upowszechnienie tej informacji wobec innych osób zainteresowanych udziałem.

Serdecznie zapraszamy mając nadzieję na spotkanie z Państwem.

Maria Łuszczyńska
Zastępca Dyrektora Instytutu Pracy Socjalnej