OKN Doctoral Research Conference. Share & Inspire – 16 V 2019

Samorząd Doktorantów,
Międzywydziałowe Studium Języków Obcych
oraz Fundacja im. Św. Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
zapraszają do wysłuchania 15-minutowych wystąpień w języku angielskim oraz rozmowy na temat posterów poświęconych zagadnieniom z zakresu: filozofii, historii, nauk społecznych, teologii.

Przygotowana przez nas konferencja to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w historii Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. W tym roku chcieliśmy otworzyć się na przedstawicieli wszystkich szkół wyższych w Polsce. Konferencja naukowa doktorantów w języku angielskim po raz pierwszy odbyła się dwa lata temu w ramach lektoratu Academic English. W zeszłym roku kontynuowaliśmy tę wewnątrzuczelnianą inicjatywę. Bardzo pozytywne doświadczenia płynące z tego wydarzenia przerodziły się w ideę konferencji ogólnopolskiej. Pragniemy stworzyć dogodną dla doktorantów i młodych naukowców z całej Polski przestrzeń wymiany myśli i doświadczeń naukowych formułowanych w języku angielskim.

Szczegóły w załącznikach: