Plan zajęć - kurs komputerowy w Bibliotece UPJPII

Szanowni Państwo,

od roku 2013 w ramach zajęć dodatkowych dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie – w nowoczesnym gmachu Biblioteki UPJPII przy ul. Bobrzyńskiego 10 - prowadzone są kursy komputerowe. Szkolenia kierowane są w pierwszej kolejności do osób, które nie uczestniczyły w nich w latach ubiegłych.

Swym zakresem obejmują podstawowe wiadomości i umiejętności dotyczące obsługi komputera oraz korzystania z wybranych programów komputerowych i Internetu. Przewidziane są dwa stopnie – podstawowy i ponadpodstawowy – na których realizowana będzie podobna tematyka, tempo pracy dostosowane będzie do poziomu zaawansowania grupy. Szczegółowy program i terminy zajęć dostępne są w Sekretariacie UTW.

Zapisanie się na kurs komputerowy jest jednoznaczne z uczestniczeniem w zajęciach w całym roku akademickim zarówno w semestrze zimowym, jak i letnim - zajęcia odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od października 2018 r. do maja 2019 r..

Zapisy odbywają się w Sekretariacie UTW UPJPII przy ul. Bernardyńskiej 3, pok. 58. Ze względu na dużą ilość osób chętnych osoby zapisane i zdecydowane do uczestnictwa w kursie prosimy o wpłatę za kurs w wysokości 60 zł za semestr do końca sierpnia 2018 r. Uiszczenie opłaty jest potwierdzeniem uczestnictwa w kursie komputerowym.

Serdecznie zapraszamy!

Kurs komputerowy w roku akademickim 2018/2019

Kurs komputerowy odbędzie się w budynku na ul. Bernardyńskiej 3.

Kolejna edycja kursu komputerowego dla studentów UTW będzie trwać od października 2018 roku do maja 2019 roku.

Grupy początkujące 1-2 i grupy ponadpodstawowe 3-4 (10 osób w grupie).
Kurs dwa razy w miesiącu, czas trwania zajęć półtorej godziny.
Osoby zapisane obowiązuje opłata 60 zł/sem. - opłatę za I semestr proszę wnieść do końca sierpnia 2018 r. na konto uczelni. Przy wpłacie proszę podać swoje imię i nazwisko oraz informację że jest to opłata za kurs komputerowy UTW. Potwierdzenie wpłaty proszę pokazać osobie prowadzącej kurs. Uprzejmie dziękujemy.

Kurs komputerowy w roku akademickim 2017/2018

Kurs komputerowy UTW - grupy początkujące 3-4 jest przeniesiony z 18.04.2018 na 25.04.2018 r.

Kurs komputerowy odbywa się w Bibliotece UPJPII - ul. Bobrzyńskiego 10, w sali 211 na 1 piętrze.

Kolejna edycja kursu komputerowego dla studentów UTW trwa od października 2017 roku do maja 2018 roku.

Grupy początkujące 1-4 i grupy ponadpodstawowe 5-8 (10 osób w grupie).
Kurs dwa razy w miesiącu, czas trwania zajęć półtorej godziny.

Uczestników kursu komputerowego UTW w Bibliotece UPJPII w Krakowie uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, która znajduje się poniżej. Dziękujemy!

Zapraszamy do odwiedzania strony Kursu Komputerowego UTW na Facebooku!

Informacje na temat kursu, pomoc w oswajaniu komputera, zaproszenia na ciekawe wydarzenia kulturalne i nie tylko - każdy senior znajdzie tu coś dla siebie:

Facebook_logo.png

Polub nas bo warto!

Zachęcamy do zapoznania się z terminami i tematami kursu komputerowego UTW w roku akademickim 2017/2018 oraz ze zdjęciami z kursu z lat ubiegłych - poniżej.