Plan zajęć - kurs komputerowy w Bibliotece UPJPII

Szanowni Państwo,

od roku 2013 w ramach zajęć dodatkowych dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie – w nowoczesnym gmachu Biblioteki UPJPII przy ul. Bobrzyńskiego 10 - prowadzone są kursy komputerowe. Szkolenia kierowane są w pierwszej kolejności do osób, które nie uczestniczyły w nich w latach ubiegłych.

Swym zakresem obejmują podstawowe wiadomości i umiejętności dotyczące obsługi komputera oraz korzystania z wybranych programów komputerowych i Internetu. Przewidziane są dwa stopnie – podstawowy i ponadpodstawowy – na których realizowana będzie podobna tematyka, tempo pracy dostosowane będzie do poziomu zaawansowania grupy. Szczegółowy program i terminy zajęć dostępne są w Sekretariacie UTW.

Zapisanie się na kurs komputerowy jest jednoznaczne z uczestniczeniem w zajęciach w całym roku akademickim 2017/2018 - zarówno w semestrze zimowym, jak i letnim - zajęcia odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od października do maja.

Zapisy odbywają się w Sekretariacie UTW UPJPII przy ul. Bernardyńskiej 3, pok. 58. Ze względu na dużą ilość osób chętnych osoby zapisane i zdecydowane do uczestnictwa w kursie prosimy o wpłatę za kurs w wysokości 10 zł za semestr do końca września. Uiszczenie opłaty jest potwierdzeniem uczestnictwa w kursie komputerowym.

Serdecznie zapraszamy!

Zajęcia komputerowe odbywają się w Bibliotece UPJPII - ul. Bobrzyńskiego 10, w sali 211 na 1 piętrze.

Kolejna edycja kursu komputerowego dla studentów UTW trwa od października 2017 roku do maja 2018 roku.

Grupy początkujące 1-4 i grupy ponadpodstawowe 5-8 (10 osób w grupie).
Kurs dwa razy w miesiącu, czas trwania zajęć półtorej godziny.
Osoby zapisane obowiązuje opłata 10 zł/sem. - opłatę za I semestr proszę wnieść do końca października na konto uczelni. Przy wpłacie proszę podać swoje imię i nazwisko oraz informację że jest to opłata za kurs komputerowy UTW. Potwierdzenie wpłaty proszę pokazać Pani prowadzącej kurs. Uprzejmie dziękujemy.

Kurs komputerowy UTW - 5 grupa ponadpodstawowa - zajecia odbędą się wyjątkowo w środę 18 października 2017 r. w godz. 10.00-11.30 (zamiast w czwartek 19 października 2017 r.)

Kurs komputerowy UTW - 6 grupa ponadpodstawowa - zajecia odbędą się wyjątkowo w środę 18 października 2017 r. w godz. 11.30-13.00 (zamiast w czwartek 19 października 2017 r.)

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z kursu z lat ubiegłych oraz terminami zajęć w roku akademickim 2017/2018 - poniżej.